Beata Ostrowicka – gościnnie w naszej bibliotece…

by Piotr .

Uczniowie bobolickiego gimnazjum z inicjatywy Miejsko-Gminnej Biblioteki Publicznej w Bobolicach 7 kwietnia 2011 r. spotkali się z pisarką – Beatą Ostrowicką – autorką literatury dziecięcej i młodzieżowej. Spotkanie było okazją zapytania o warsztat pisarski, ale też do porozmawiania na różne tematy dotyczące życia młodzieży XXI wieku. Czyżby Pani Beata szukała inspiracji do stworzenia kolejnej książki ??? Gimnazjaliści przygotowali szereg pytań. Rozmowa miała charakter wywiadu, który ukaże się w „Żaczku” – czasopiśmie redagowanym przez uczniów Gimnazjum Publicznego w Bobolicach. Miła atmosfera, przyjazne nastawienie sprzyjały zaangażowaniu w dyskusję i otwarciu się młodych, którzy swobodnie poruszali tematy dla nich ważne.

Galeria Zdjęć