Czy w bibliotece może być romantycznie?

by Piotr .

Czy w bibliotece może być romantycznie ???

Z okazji rozpoczynających się ferii pracownicy Miejsko-Gminnej Biblioteki Publicznej w Bobolicach zorganizowali dla młodzieży gimnazjalnej ,,Romantyczną Noc w Bibliotece”. Z 14 na 15 lutego br. między godziną 19:00 a 8:00 rano, biblioteka stała się miejscem niezwykłym. Nastolatki mieli okazję poznać historię święta zakochanych, wyżyć się plastycznie projektując pomysłowe walentynki. Do tego jeszcze miłosne kalambury, karaoke, moda zakochanych, wspólne przygotowanie kolacji i romantyczny seans filmowy przy blasku świec oraz rozsypane płatki róż wprawiły wszystkich obecnych w dobry nastrój i stworzyły miłą atmosferę. To wszystko doprowadziło do tego, że uczestnicy w przypływie emocji i weny stali się twórcami opowiadań o miłości… Postaramy się je opublikować w Bobolickich Wiadomościach Samorządowych.