Gminny Turniej Lektur za nami

10 maja 2019 na Filii Biblioteki Publicznej w Dargini odbył się Gminny Turniej Lektur Szkolnych dla klas VII SP . Turniej zorganizowany przez kustosza Annę Sagan przebiegał w kilku etapach tj. rozpoznanie fragmentu, bohaterowie, kalambury, test, rekwizyty, trzy w jednym. W przerwie uczestnicy mogli sobie zrobić zdjęcie w fotobudce. Po ciężkich bojach komisja w składzie Ireneusz Bednarczyk, Anita Jasińska i Maria Mokrzycka-Karepin przyznała I miejsce drużynie z Bobolic.
Zwycięska drużyna to: Jagoda Kliś, Weronika Reinert, Jagoda Wiśniewska opiekun pani Joanna Katolik.
II miejsce zdobyła drużyna z Dargini :Nikola Marszałkowska, Julian Szwec, Michał Kowalczyk opiekun pani.Wioletta Szwec
III miejsce wywalczyła sobie drużyna z Drzewian: Klaudia Lesiak, Gracjan Lesiak, Konrad Serowski opiekun pani Maria Mokrzycka-Karepin.
Uczestnikom gratulujemy znajomości lektur!

Obraz może zawierać: 3 osoby, ludzie siedzą, tabela i w budynkuObraz może zawierać: 3 osoby, ludzie siedzą, tabela i w budynku

Obraz może zawierać: 3 osoby, ludzie siedzą, tabela i w budynku

Obraz może zawierać: 3 osoby, ludzie siedzą i w budynkuObraz może zawierać: 3 osoby, ludzie stoją i w budynkuObraz może zawierać: 7 osób, uśmiechnięci ludzie, ludzie stoją i w budynku