Gminny Turniej Recytatorski „Ptaki, ptaszki i ptaszęta polne”

27 kwietnia 2016 r. w MiejskoGminnej Bibliotece Publicznej w Bobolicach odbył się Gminny Turniej Recytatorski „Ptaki, ptaszki i ptaszęta polne”. Do konkursu przystąpiło 20 uczniów ze szkół podstawowych z terenu gminy Bobolice oraz 2 uczniów z Gimnazjum im. Agaty Mróz-Olszewskiej w Bobolicach.Komisja w składzie: Joanna Jankowska, Anna Sagan i Monika Żemojtel, dokonała wyboru wyróżniając następujące osoby:

Kategoria „Ptaszęta”:

1. Hanna Rachtan uczennica Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Bobolicach

Kategoria „Ptaszki”:

1. Jakub Kłos uczeń Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Bobolicach
  2. Konrad Serowski uczeń Szkoły Podstawowej w Drzewianach
  3. Kinga Neumann uczennica Szkoły Podstawowej w Kurowie
  4. Magdalena Klimek uczennica Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Bobolicach

Kategoria „Ptaki”:

1. Julia Rewkowska uczennica Gimnazjum im. Agaty Mróz-Olszewskiej w Bobolicach

Wszystkim biorącym udział w turnieju serdecznie gratulujemy a za laureatów trzymamy kciuki i życzymy powodzenia na szczeblu powiatowym.Zobacz fotorelację