Mała Książka – Wielki Człowiek

Zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnej edycji akcji „Mała Książka – Wielki Człowiek”. Zbierać naklejki mogą dzieci, które jeszcze nie otrzymały dyplomu oraz te, które dopiero przystąpią do programu z rocznika 2014-2017.
Na czym polega akcja MAŁA KSIĄŻKA – WIELKI CZŁOWIEK?
Po zapisaniu dziecka do biblioteki wypożyczcie pierwszą książkę i odbierzcie bezpłatną Wyprawkę Czytelniczą dla dziecka i rodzica. Dodatkowo mały czytelnik otrzyma specjalna kartę, na której będzie zbierało naklejki – jedną za każdą wizytę zakończoną wypożyczeniem książki z księgozbioru dziecięcego.
Następnie oddajcie książkę do biblioteki w terminie i wypożyczcie kolejne. Pamiętaj o zabraniu Karty Małego Czytelnika. Po uzbieraniu 10 naklejek Twoje dziecko otrzyma imienny dyplom. To potwierdzenie nie tylko jego aktywności czytelniczej, ale także Waszych wspólnych przygód z książką.