Nowości wydawnicze już w Bibliotece – ZAPRASZAMY!

Nowości wydawnicze już w Bibliotece!
W październiku br. Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Bobolicach otrzymała dofinansowanie na zakup nowości wydawniczych w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025. Jest to program uchwalony przez Radę Ministrów w celu poprawy stanu czytelnictwa w Polsce poprzez wzmacnianie roli bibliotek publicznych, szkolnych i pedagogicznych jako lokalnych ośrodków życia społecznego, stanowiących centrum dostępu do kultury i wiedzy. Dlatego serdecznie zapraszamy do Biblioteki w Bobolicach i Filii w Dargini po nowości historyczne, obyczajowe, sensacyjne oraz ciekawe bajki i opowiadania dla naszych najmłodszych czytelników. W ofercie będą również kontynuacje serii, na które Państwo z niecierpliwością czekacie.
Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba, książka i w budynku
Może być zdjęciem przedstawiającym tekst „Narodowy Program Y... Czytelnictwa Rozwoju 2.0 Ministerstwo Kultury Dziedzictwa Narodowego Dofinansowanoze środków Ministra Kultury ¡Dziedzictwa Narodowego ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025 BIBLIOTEKA NARODOWA”