Projekt „Fotografia chwil oprawą, naszą wielopokoleniową sprawą” dobiega końca

Stowarzyszenie Aktywności Społeczno-Artystycznej „Po Drodze” zakończyło już realizację projektu pn. „Fotografia chwil oprawą, naszą wielopokoleniową sprawą”, w ramach którego w dniach 14.07-21.07.2017 r. odbyły się warsztaty fotograficzne w świetlicach wiejskich w miejscowości Gozd, Porost i Głodowa w Gminie Bobolice. Podczas warsztatów odbyła się sesja fotograficzna celem przygotowania materiału fotograficznego do druku albumu oraz wystawy w Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej w Bobolicach. Wystawę można było oglądać do 21.08.2017 r. włącznie. Uwieńczeniem zajęć na świetlicach było niewątpliwie „spotkanie pokoleń” – ognisko dla całej społeczności lokalnej, które pozwoliło na wielopłaszczyznową integrację,  wymianę doświadczeń między pokoleniami oraz utrwalenie pięknych i niepowtarzalnych chwil. A wydany dzięki dofinansowaniu album fotograficzny będzie stanowił wspaniałą pamiątkę na wiele lat, dla obecnych i przyszłych pokoleń.

Realizacja projektu była możliwa dzięki dofinansowaniu ze środków Urzędu Marszałkowskiego Województwa w ramach Programu SPOŁECZNIK.