Projekt pn. „Fotografia chwil oprawą, naszą wielopokoleniową sprawą” już w realizacji!

Stowarzyszenie Aktywności Społeczno-Artystycznej „Po drodze” wraz z grupą nieformalną otrzymało dofinansowanie ze środków Urzędu Marszałkowskiego Województwa Zachodniopomorskiego na realizację projektu pn. „Fotografia chwil oprawą, naszą wielopokoleniową sprawą”, w ramach którego w dniach 14.07-21.07.2017 r. odbywają się warsztaty fotograficzne w świetlicach wiejskich w miejscowości Gozd, Porost i Głodowa w Gminie Bobolice. Przed nami jeszcze „spotkanie pokoleń” – ognisko dla całej społeczności lokalnej, które będzie okazją do pokazania zdobytej wiedzy i umiejętności, jak i wymiany doświadczeń między pokoleniami. Na koniec zostanie wydany album fotograficzny z prac uczestników warsztatów oraz wystawa fotografii w Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej w Bobolicach, na którą serdecznie zapraszamy (07.08 – 21.08.2017).

Zobacz zdjęcia http://biblioteka.bobolice.pl/galeria/nggallery/2017/Fotografia-chwil-opraw%C4%85,-nasz%C4%85-wielopokoleniow%C4%85-spraw%C4%85

Sylwia Czarnecka