Spotkanie autorskie z Magdą Omilianowicz

16 października 2017r. w Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej w Bobolicach miało miejsce spotkanie autorskie ze znaną podróżniczką, reporterką i autorką wielu bestsellerowych książek- Magdą Omilianowicz.

W pierwszej części spotkania Pani Magda opowiedziała wszystkim zebranym o głównych bohaterach swoich książek. Następnie w bardzo interesujący sposób opisała piękny zakątek świata, jakim jest wyspa wulkaniczna należąca do archipelagu Wysp Kanaryjskich – Lanzarote. Autorka spędziła na tej wyspie kilka lat, poznała jej piękne zakamarki, tajemnice i skarby. Swoją opowieść wzbogaciła piękną galerią zdjęć, która wzbudzała zachwyt wśród zebranych. Na zakończenie spotkania Pani Magda udzieliła uczestnikom odpowiedzi na nurtujące pytania. Można było również nabyć książkę  z autografem autorki. Spotkanie zrealizowano w ramach projektu pn. „Bliskie spotkania z książką i biblioteką”, dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.