Zapraszamy do udziału w konkursach!

Serdecznie zapraszamy do czynnego udziału w konkursach:
1) „Bądź Eko” oraz
2) „Zielono nam – radość z ochrony przyrody mam”
realizowanych zgodnie z projektem pn. „Z Biblioteką możesz więcej” ze środków Fundacji ORLEN w ramach Programu „Moje miejsce na Ziemi”. Czekamy na wasze prace do 29.04.2022!
#FundacjaOrlen

Może być zdjęciem przedstawiającym tekst „Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Bobolicah zaprasza do udziału w konkursie ekologicznycm pn. "Bądź Eko' Czas trwania konkursu: 1.03.2022 29.04.2022 r. Konkurs skierowany jest do dzieci w wieku szkolnym, młodzieży i osób dorosłych. Pracę przestrzenną wykonaną z materiałów ekologicznych recyklingowych należy dostarczyć do Miejsko- Miejsko-Gminnej Biblioteki Publicznej w Bobolicach. Regulamin oraz karta zgłoszenia dostępne będą w bibliotece i Internecie. Projekt pn. „Z Biblioteką możesz więcej" realizowany jest ze środków Fundacji ORLEN w ramach Programu "Moje miejsce na Ziemi". ORLEN FUNDACJA”
Może być zdjęciem przedstawiającym tekst „KONKURS PLASTYCZNY dla dzieci w wieku przedszkolnym pn.,, Zielono nam radość z ochrony przyrody mam" Czas trwania konkursu: 1.03.2022 29.04.2022 r. Pracę plastyczną o ekologii wykonaną dowolną techniką plastyczną należy dostarczyć do Miejsko-Gminnej Biblioteki Publicznej w Bobolicach. Regulamin oraz karta zgłoszenia dostępne będą w bibliotece Internecie. Projekt pn. „z Biblioteką możesz więcej" realizowany jest ze środków Fundacji ORLEN w ramach Programu „Moje miejsce na Ziemi". ORLEN FUNDACJA”